czwartek, 17 maja 2012

Prezent....

Dal dagusiIVa ! Pracowałam nad tym około 2 godziny.




USUNIĘTY




Podoba się?

4 komentarze:

  1. taa, bardzo sie podoba, szczegolnie mi, bo to moja praca -,-

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie dość że kopiara to jeszcze kłamczucha.

    OdpowiedzUsuń
  3. " Pracowałam nad tym 2 godziny " Chyba raczej nie ty bo to praca Sary i to ona się nad tym męczyła a nie ty . Ty go ukradłaś i jeszcze przerobiłaś.

    OdpowiedzUsuń
  4. Przerobiła go Paintem.Hahaha .

    OdpowiedzUsuń