czwartek, 17 maja 2012

nowy nagłówek.

Dla missalunia12345!Ten stary jest brzydki na twoim blogu.Ten ładniejszy.





USUNIĘTY





Sama zrobiłam.Specjalnie.
Ładny?

4 komentarze:

  1. ooo, a ten to juz genialnie przerobilas -,- i ten piekny napis arialem napisany -,- dno.

    OdpowiedzUsuń
  2. To Sara zrobiła ten nagłówek,pustaku. -.-

    OdpowiedzUsuń
  3. żałosne !!! Sara mi zrobiła ten nagłówek, a ty go przerobiłaś tak, że lepiej nie wspominać. Ogarnij się dziewczynko !!! -,-

    OdpowiedzUsuń
  4. "Sama zrobiłam.Specjalnie"Taa,a mówisz,że nagłówek na moim blogu juset brzydki.Wiesz,że sama kopiujesz i obrażasz Sare.Lepiej radzę Ci to usunąć,bo nie dość ,że kłamiesz to kopiujesz ._.

    OdpowiedzUsuń