ooo, a ten to juz genialnie przerobilas -,- i ten piekny napis arialem napisany -,- dno.
To Sara zrobiła ten nagłówek,pustaku. -.-
żałosne !!! Sara mi zrobiła ten nagłówek, a ty go przerobiłaś tak, że lepiej nie wspominać. Ogarnij się dziewczynko !!! -,-
"Sama zrobiłam.Specjalnie"Taa,a mówisz,że nagłówek na moim blogu juset brzydki.Wiesz,że sama kopiujesz i obrażasz Sare.Lepiej radzę Ci to usunąć,bo nie dość ,że kłamiesz to kopiujesz ._.
ooo, a ten to juz genialnie przerobilas -,- i ten piekny napis arialem napisany -,- dno.
OdpowiedzUsuńTo Sara zrobiła ten nagłówek,pustaku. -.-
OdpowiedzUsuńżałosne !!! Sara mi zrobiła ten nagłówek, a ty go przerobiłaś tak, że lepiej nie wspominać. Ogarnij się dziewczynko !!! -,-
OdpowiedzUsuń"Sama zrobiłam.Specjalnie"Taa,a mówisz,że nagłówek na moim blogu juset brzydki.Wiesz,że sama kopiujesz i obrażasz Sare.Lepiej radzę Ci to usunąć,bo nie dość ,że kłamiesz to kopiujesz ._.
OdpowiedzUsuń