niedziela, 20 maja 2012

Na waszą prośbę....

Usunęłam te nagłówki. Więc ten blog będzie chyba usunięty,alboo i nie.Co do tych "moich nagłówków" to każdy wie,że nie były moje.Ja,bardzo i to bardzo chciałam przeprosić jedną osobę,a mianowicię  Saritkę1995. Naprawdę przykro mi,ale co komu to da?Kopiowałam bo chciałam i kradłam.Dlaczego to robiłam,a no właśnie po prostu takie coś sobie wynalazłam.Utworzyć bloga,kraść nagłówki.Nie wiem co we mnie wstąpiło,po prostu tak się stało.Przepraszam za wszystko i za te kopiarstwo i wogule.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz