Dziękuje Zgonix za nagłośnienie sprawy. Kolejnym celem będą grafiki missaluni12345.
Hahahaha bujcie się mnie !
Dzięki za przeczytanie tego posta nie zapomnij wstawiś komcia.
Hahahaa nikczemna Viki nadchodzi!
Nara -_-
Usunęłam te nagłówki. Więc ten blog będzie chyba usunięty,alboo i nie.Co do tych "moich nagłówków" to każdy wie,że nie były moje.Ja,bardzo i to bardzo chciałam przeprosić jedną osobę,a mianowicię Saritkę1995. Naprawdę przykro mi,ale co komu to da?Kopiowałam bo chciałam i kradłam.Dlaczego to robiłam,a no właśnie po prostu takie coś sobie wynalazłam.Utworzyć bloga,kraść nagłówki.Nie wiem co we mnie wstąpiło,po prostu tak się stało.Przepraszam za wszystko i za te kopiarstwo i wogule.