Nie ma to jak Paint.Już bardziej to ja to robiłam 2 dni.BO TO JEST MOJA GRAFIKA, nawet widać mój podpis -,- Dno -_-
Nie ma to jak Paint.Już bardziej to ja to robiłam 2 dni.BO TO JEST MOJA GRAFIKA, nawet widać mój podpis -,- Dno -_-
OdpowiedzUsuń