czwartek, 24 maja 2012

Nie poddam się tak łatwo......

Dziękuje Zgonix za nagłośnienie sprawy. Kolejnym celem będą grafiki missaluni12345.
Hahahaha bujcie się mnie !
Dzięki za przeczytanie tego posta nie zapomnij wstawiś komcia.
Hahahaa nikczemna Viki nadchodzi!
Nara -_-

niedziela, 20 maja 2012

Na waszą prośbę....

Usunęłam te nagłówki. Więc ten blog będzie chyba usunięty,alboo i nie.Co do tych "moich nagłówków" to każdy wie,że nie były moje.Ja,bardzo i to bardzo chciałam przeprosić jedną osobę,a mianowicię  Saritkę1995. Naprawdę przykro mi,ale co komu to da?Kopiowałam bo chciałam i kradłam.Dlaczego to robiłam,a no właśnie po prostu takie coś sobie wynalazłam.Utworzyć bloga,kraść nagłówki.Nie wiem co we mnie wstąpiło,po prostu tak się stało.Przepraszam za wszystko i za te kopiarstwo i wogule.

czwartek, 17 maja 2012

nowy nagłówek.

Dla missalunia12345!Ten stary jest brzydki na twoim blogu.Ten ładniejszy.





USUNIĘTY





Sama zrobiłam.Specjalnie.
Ładny?

Prezent....

Dal dagusiIVa ! Pracowałam nad tym około 2 godziny.




USUNIĘTY




Podoba się?

Witam !

Witam was na nowym świeżym blogu.Co będe tu robić?Będe umieszczać grafiki,nigłówi itp.
Na strdoll: roszpunka_love.