Dziękuje Zgonix za nagłośnienie sprawy. Kolejnym celem będą grafiki missaluni12345.
Hahahaha bujcie się mnie !
Dzięki za przeczytanie tego posta nie zapomnij wstawiś komcia.
Hahahaa nikczemna Viki nadchodzi!
Nara -_-
czwartek, 24 maja 2012
poniedziałek, 21 maja 2012
niedziela, 20 maja 2012
Na waszą prośbę....
Usunęłam te nagłówki. Więc ten blog będzie chyba usunięty,alboo i nie.Co do tych "moich nagłówków" to każdy wie,że nie były moje.Ja,bardzo i to bardzo chciałam przeprosić jedną osobę,a mianowicię Saritkę1995. Naprawdę przykro mi,ale co komu to da?Kopiowałam bo chciałam i kradłam.Dlaczego to robiłam,a no właśnie po prostu takie coś sobie wynalazłam.Utworzyć bloga,kraść nagłówki.Nie wiem co we mnie wstąpiło,po prostu tak się stało.Przepraszam za wszystko i za te kopiarstwo i wogule.
czwartek, 17 maja 2012
nowy nagłówek.
Dla missalunia12345!Ten stary jest brzydki na twoim blogu.Ten ładniejszy.
USUNIĘTY
Sama zrobiłam.Specjalnie.
Ładny?
USUNIĘTY
Sama zrobiłam.Specjalnie.
Ładny?
Witam !
Witam was na nowym świeżym blogu.Co będe tu robić?Będe umieszczać grafiki,nigłówi itp.
Na strdoll: roszpunka_love.
Na strdoll: roszpunka_love.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

