niedziela, 3 czerwca 2012

NOWA GRAFIKA !!!

Mojego wykonania
Bardzo ładne robiłam to 2 dni.
Pozdrawiam Roszpi ;D

1 komentarz:

  1. Nie ma to jak Paint.Już bardziej to ja to robiłam 2 dni.BO TO JEST MOJA GRAFIKA, nawet widać mój podpis -,- Dno -_-

    OdpowiedzUsuń