a ten jest z uzaleznieni.blogspot.com ty chyba nie wiesz ale wszyscy go poznają..
Właśnie!! Misskesha002 ma rację, poza tym przerobiłaś go w tak okropny sposób.., szkoda pisać!
Jak szkoda pisać to po co piszesz?
a ten jest z uzaleznieni.blogspot.com ty chyba nie wiesz ale wszyscy go poznają..
OdpowiedzUsuńWłaśnie!! Misskesha002 ma rację, poza tym przerobiłaś go w tak okropny sposób.., szkoda pisać!
OdpowiedzUsuńJak szkoda pisać to po co piszesz?
OdpowiedzUsuń